Tera Yatırım
Kullanım Şartları | Tera Yatırım

Kullanım şartları

Tera Yatırım web sitesi başka web sitelerine bağlantı olanağı vermektedir. Bu bağlantı adresleri kullanıcılara sadece bilgi amacıyla ve kolaylık sağlaması için verilmekte olup bu sitelerde yayınlanan bilgilerin sorumluluğu Tera Yatırım'a ait değildir.

Kullanım Şartları Tera Yatırım'in tasarrufunda olup, Tera Yatırım bu şartları istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Tera Yatırım'in web sitesinin ve sisteminin izinsiz kullanımı yasaktır. Tera Yatırım'in sitesine veya bilgisayar sistemine bilgisayar korsanlığı (hacking) yaparak, şifre mayını (password mining) kullanarak veya başka bir şekilde izinsiz giriş yapılamaz.

Tera Yatırım web sitesinde yayınladığı bilgileri, materyalleri veya tanımlamaları istediği zaman, herhangi bir bildirime gerek duyulmaksızın değiştirme, iyileştirme ve düzeltme hakkını saklı tutar. Tarihli bilgiler o tarih itibariyle yayınlanmış olup Tera Yatırım'in bu bilgileri güncelleştirme veya değiştirme gibi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tera Yatırım, web sitesinin kullanımından dolayı oluşabilecek herhangi bir zarardan hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz. Bu sorumluluk sınırlamasına aşağıdaki durumlar da dahildir: virüs yayılması, elektronik cihazların veya haberleşme araçlarının bozulması, telefon veya diğer haberleşme problemleri, izinsiz erişim, hırsızlık, sistem hataları, grev veya diğer işgüciyle alakalı problemler veya forsmajör. Tera Yatırım devamlı, kesintisiz veya güvenli erişim için bir garanti veremez ve vermemektedir.

Bu web sitesi başka web sitelerine bağlantı olanağı vermektedir. Bu bağlantı adresleri kullanıcılara sadece bilgi amacıyla ve kolaylık sağlaması için verilmekte olup bu sitelerde yayınlanan bilgilerin sorumluluğu Tera Yatırım'e ait değildir.