Günlük Bülten

Günlük Bülten 

YORUM

Dün BIST günü %0.87 düşüşle 1365 seviyesinde tamamladı, XBANK ise %0.95 yükseliş sergiledi. ABD ve Avrupa tarafında dün görülen satışın ardından bugün Asya genelinde görünüm negatif. Önemli makro veri akışının bulunmadığı güne BIST'in yatay konumda başlamasını bekliyoruz. 

ŞİRKET HABERLERİ 

—KONYA Rekabet Kurumu'nun şirket hakkında soruşturma açtığını açıkladı. 

—NUGYO Nurol Life projesinde bulunan bağımsız bloklardan D Ofis bloğunun bütün olarak satışının TL35mn bedelle yapıldığını bildirdi. 

—YATAS dün şirket paylarında TL16.95-16.99 fiyat aralığından 470bin adet hisse alımı gerçekleştirildiğini bildirdi. 

—SELEC bugün 2020 yılı karından hisse başı brüt TL0.17 nakit kar payı ödemesi gerçekleştirecek.  

Rapora Katkıda Bulunanlar

Haydar Akçayoğlu                                 Enver Erkan                                           Mehmet Bilal Bircan

hakcayoglu@terayatirim.com                eerkan@terayatirim.com                       bbircan@terayatirim.com

Her türlü soru ve öneriniz için arastirma@terayatirim.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. 

Burada yer alan bilgiler halka açık kaynaklardan veya Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından güvenilir addedilen diğer kaynaklardan derlenmiştir. Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin söz konusu bilgi ve görüşlerde meydana gelebilecek değişikliklerden yatırımcıları haberdar etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. bu bilgilerin veya bu bilgilere dayalı olarak yapılan tahmin, çıkarım veya görüşlerin doğruluğu, tamlığı veya uygunluğuna ilişkin açık veya zımni hiçbir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Burada yer alan hiçbir bilgi Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. veya başka bir şirket tarafından veya onlar adına her hangi bir kimseye, her hangi bir menkul kıymetin alınması veya satılması yönünde her hangi bir icap veya davet teşkil etmez. Bu rapor onu hazırlayan analistlerin raporda bahsedilen menkul kıymetlere ve şirketlere ilişkin kişisel görüşlerini içermektedir. Yatırımcılar burada bahsedilen şirketlerin menkul kıymetlerine ilişkin her hangi bir yatırım kararını, kendi özel yatırım amaçları ve mali durumlarını göz önünde bulundurarak, o şirket tarafından onaylanmış izahnameyi, sirküleri, kendi araştırmalarını ve bağımsız danışmanlarından aldıkları tavsiyeleri temel alarak yapmalıdır. Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş., herhangi bir tarafın uğrayacağı doğrudan/dolaylı, maddi/manevi zararlar da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın, hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez .

Geçmiş Kayıtlar

Tarih Açıklama Aksiyon
21/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
20/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
19/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
16/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
15/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
14/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
13/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
12/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
09/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle
08/04/2021 Günlük Bülten Görüntüle